Základna Avan/Kio Base

Díky základně Avan/Kio Base je autosedačka Avan a reboarder Kio vaším snadným a bezpečným každodenním společníkem pro každou situaci. Oba modely se mohou pochlubit praktickým, modulárním systémem a základnou, která může zůstat ve vozidle po celou dobu používání. Díky základně lze obě dětské sedačky rychle a pevně nainstalovat do jakéhokoli auta jediným kliknutím. Ideální pro rychlé tempo rodinného života. Kombinace základny a dětské sedačky se perfektně hodí jak technicky, tak barevně. Od narození do výšky 83 cm (cca 15 měsíců) lze autosedačku Avan používat pouze proti směru jízdy. Může se buď rychle a snadno nacvaknout na základnu Avan/Kio Base nebo být připoután pomocí bezpečnostního pásu vozidla. Pokračovací sedačku Kio můžete používat pro své miminko od výšky 60 cm (cca 3 měsíce) nebo s dodatečně dostupnou novorozeneckou vložkou, hned od narození. Pokračovací sedačku doporučujeme používat proti směru jízdy co nejdéle – pokud možno do výšky 105 cm nebo cca 4 let věku. Jakmile bude vašemu děťátku 16 měsíců, můžete pokračovací sedačku Kio používat i po směru jízdy. Pro bezpečné cesty – dlouhé i krátké.

 Kompatibilní s:

- Avan
- Kio

Můžeme doručit do:
17.7.2024
Skladem (>3 ks)
Kód: 00089040000050
Značka: RECARO
5 099 Kč 4 214,05 Kč bez DPH

Bezpečnostní funkce pro každou cestu

 • Modulární systém:
  Základnu Avan/Kio lze použít jako modulární systém v kombinaci s autosedačkou Avan a pokračovací sedačkou Kio
 • Připojení ISOFIX:
  Zajišťuje bezpečnou instalaci ve vozidle
 • Indikátory na základně:
  Zeleným světlem vám na první pohled ukáže, zda je vše správně nainstalováno
 • Odrazová tyč:
  Absorbuje energii nárazu v případě kolize
 • Instalace jedním kliknutím s ISOFIX:
  Snadná a bezpečnější instalace základny ISOFIX jedním kliknutím bez bezpečnostního pásu vozidla
 • Nastavitelná opěrná noha:
  Snadno se nastavuje ve vozidle a zlepšuje stabilitu

TECHNICKÉ ÚDAJE

Norma:

 • UN R129/03 (i-Size)

Vnější rozměry (š/h/v):

 • 35,5 / 65 / 35 - 86 cm

Hmotnost:

 • 7,5 kg

Ideální podpora. Čistý vzhled. Maximální bezpečnost. RECARO kombinuje funkčnost s ergonomií a estetikou a vytváří tak novou generaci důmyslně navržených řešení. S dětskými sedačkami a kočárky pro děti. A pro rodiče, kteří chtějí zůstat na cestách v klidu.

RECARO vyvíjí řešení, která stanovují nové standardy, pokud jde o bezpečnost, pohodlí a design. Prodyšné materiály zajišťují příjemné klima sedadel. Hlava a páteř jsou optimálně chráněny díky vysoce kvalitnímu opěradlu a naší výrazné technologii „Advanced Side Protection” 

Nadšení vyvoláváme praktickými detaily, které rodičům usnadňují každodenní život. Například Zero.1 lze otočit o 360 stupňů, takže vaše záda nejsou namáhána při nasazování nebo vyjímání dítěte z auta. A Zero.1 Elite je první řešení na světě, které integruje kompletní nosítko do dětské sedačky.

Naše modely, které rostou s dítětem, jsou obzvláště oblíbené, protože jejich chytrá konstrukce umožňuje jejich dlouhodobé používání. High-tech sedací pěna z automobilového sektoru navíc zajišťuje perfektní ergonomii zaměřenou na děti.

Vlastnosti našich produktů nejen přesvědčují naše zákazníky, ale také pravidelně získávají poroty pro mezinárodní ceny za design. S German Design Award a iF Design Award získal RECARO prestižní mezinárodní průmyslová ocenění. Na German Design Award 2017 získal RECARO dvě ocenění v kategorii „Juvenile Business“. Dětská sedačka Zero.1 i cestovní systém Citylife přesvědčily porotu svou funkčností a jasnou, dynamickou estetikou.

 

Odborníci z různých oblastí nepřetržitě spolupracují ve Stuttgartu a Marktleugastu na rozvoji a rozšíření mobility pro děti a jejich rodiče.

Neustále se vyvíjíme, abychom splňovali naše vlastní vysoké standardy. Koneckonců, společnost, která stěhuje lidi všech věkových kategorií, si nemůže dovolit stát na místě.

Zpět do obchodu