Rukavice na kočárek

S našimi speciálně vyrobenými rukavicemi vás nic nezastaví, ani třeskutá zima.

Můžeme doručit do:
17.7.2024
Skladem (2 ks)
Kód: 291
Značka: RECARO
1 399 Kč 1 156,20 Kč bez DPH
Kategorie: Příslušenství ke kočárkům
Záruka: 2 roky

S našimi speciálně vyrobenými rukavicemi vás nic nezastaví, ani třeskutá zima. Kompatibilní se všemi dětskými kočárky a kočárky RECARO Kids, udrží vaše ruce v teple i v těch nejdrsnějších teplotách. Měkký příjemný fleece zahřeje vaše prsty a zápěstí, zatímco voděodolný materiál na vnější straně chrání před vlhkostí a mokrem. Rukavice v jedné velikosti, které se snadno připevňují k rukojeti, poskytují dostatek prostoru pro pohodlné řízení a lze je ponechat u rukojeti, kdykoli vás vaše dítě potřebuje. Moderní design v neutrální černé sluší všem kočárkům a po výletu v mrazu lze rukavice prát na 30 stupňů.

Ideální podpora. Čistý vzhled. Maximální bezpečnost. RECARO kombinuje funkčnost s ergonomií a estetikou a vytváří tak novou generaci důmyslně navržených řešení. S dětskými sedačkami a kočárky pro děti. A pro rodiče, kteří chtějí zůstat na cestách v klidu.

RECARO vyvíjí řešení, která stanovují nové standardy, pokud jde o bezpečnost, pohodlí a design. Prodyšné materiály zajišťují příjemné klima sedadel. Hlava a páteř jsou optimálně chráněny díky vysoce kvalitnímu opěradlu a naší výrazné technologii „Advanced Side Protection” 

Nadšení vyvoláváme praktickými detaily, které rodičům usnadňují každodenní život. Například Zero.1 lze otočit o 360 stupňů, takže vaše záda nejsou namáhána při nasazování nebo vyjímání dítěte z auta. A Zero.1 Elite je první řešení na světě, které integruje kompletní nosítko do dětské sedačky.

Naše modely, které rostou s dítětem, jsou obzvláště oblíbené, protože jejich chytrá konstrukce umožňuje jejich dlouhodobé používání. High-tech sedací pěna z automobilového sektoru navíc zajišťuje perfektní ergonomii zaměřenou na děti.

Vlastnosti našich produktů nejen přesvědčují naše zákazníky, ale také pravidelně získávají poroty pro mezinárodní ceny za design. S German Design Award a iF Design Award získal RECARO prestižní mezinárodní průmyslová ocenění. Na German Design Award 2017 získal RECARO dvě ocenění v kategorii „Juvenile Business“. Dětská sedačka Zero.1 i cestovní systém Citylife přesvědčily porotu svou funkčností a jasnou, dynamickou estetikou.

 

Odborníci z různých oblastí nepřetržitě spolupracují ve Stuttgartu a Marktleugastu na rozvoji a rozšíření mobility pro děti a jejich rodiče.

Neustále se vyvíjíme, abychom splňovali naše vlastní vysoké standardy. Koneckonců, společnost, která stěhuje lidi všech věkových kategorií, si nemůže dovolit stát na místě.

Zpět do obchodu