Fusak do kočárku

Můžeme doručit do:
24.4.2024
Skladem (>3 ks)
Kód: 294
Značka: RECARO
1 999 Kč 1 652,07 Kč bez DPH
Kategorie: Příslušenství ke kočárkům
Záruka: 2 roky

Možná vás to překvapí, ale my se nikdy nenecháme ničím překvapit. A zima rozhodně ne. S nánožníkem na kočárek RECARO je vaše dítě udržováno v teple a může si užívat pohodlnou jízdu při každé příležitosti. Vaše dítě zůstane v teple v měkkém, příjemném fleecu, chráněnéno před vlhkostí a mokrem voděodpudivým materiálem na vnější straně fusaku. Tkanina v oblasti chodidel je odolná vůči nečistotám a snadno se otvírá, takže na starosti se zablácenými botami rychle zapomenete. Otvory pro pásek usnadňují zajištění a celoobvodový zip na přední straně vám pomůže dítě lehce zabalit. Nánožník se snadno čistí a lze jej plně prát v pračce, takže jste vždy připraveni na další cestu. 

 

Ideální podpora. Čistý vzhled. Maximální bezpečnost. RECARO kombinuje funkčnost s ergonomií a estetikou a vytváří tak novou generaci důmyslně navržených řešení. S dětskými sedačkami a kočárky pro děti. A pro rodiče, kteří chtějí zůstat na cestách v klidu.

RECARO vyvíjí řešení, která stanovují nové standardy, pokud jde o bezpečnost, pohodlí a design. Prodyšné materiály zajišťují příjemné klima sedadel. Hlava a páteř jsou optimálně chráněny díky vysoce kvalitnímu opěradlu a naší výrazné technologii „Advanced Side Protection” 

Nadšení vyvoláváme praktickými detaily, které rodičům usnadňují každodenní život. Například Zero.1 lze otočit o 360 stupňů, takže vaše záda nejsou namáhána při nasazování nebo vyjímání dítěte z auta. A Zero.1 Elite je první řešení na světě, které integruje kompletní nosítko do dětské sedačky.

Naše modely, které rostou s dítětem, jsou obzvláště oblíbené, protože jejich chytrá konstrukce umožňuje jejich dlouhodobé používání. High-tech sedací pěna z automobilového sektoru navíc zajišťuje perfektní ergonomii zaměřenou na děti.

Vlastnosti našich produktů nejen přesvědčují naše zákazníky, ale také pravidelně získávají poroty pro mezinárodní ceny za design. S German Design Award a iF Design Award získal RECARO prestižní mezinárodní průmyslová ocenění. Na German Design Award 2017 získal RECARO dvě ocenění v kategorii „Juvenile Business“. Dětská sedačka Zero.1 i cestovní systém Citylife přesvědčily porotu svou funkčností a jasnou, dynamickou estetikou.

 

Odborníci z různých oblastí nepřetržitě spolupracují ve Stuttgartu a Marktleugastu na rozvoji a rozšíření mobility pro děti a jejich rodiče.

Neustále se vyvíjíme, abychom splňovali naše vlastní vysoké standardy. Koneckonců, společnost, která stěhuje lidi všech věkových kategorií, si nemůže dovolit stát na místě.

Zpět do obchodu