Easy-Tech

Easy-Tech je univerzální zařízení, které vám připomene, když se vzdalujete od auta s dítětem na palubě. Varuje řidiče vozidla zasláním akustického, vizuálního a hmatového alarmu na jejich registrovaný smartphone. Protože je Easy-Tech univerzální, můžete ji používat se všemi dostupnými dětskými sedačkami na trhu, aniž by došlo ke změně bezpečnostního výkonu. Po instalaci do dětské sedačky a připojení k aplikaci RECARO Kids App je připojení zcela automatické – jednoduše příslušenství zavřete.

Můžeme doručit do:
19.6.2024
Skladem (>3 ks)
Kód: 00089230900070
1 299 Kč 1 073,55 Kč bez DPH

JAK TO FUNGUJE

Aktivace
Jednoduše stačí připevnit Easy-Tech k ramenní vycpávce nebo 3bodovému bezpečnostnímu pásu pomocí spony na zadní straně, zavřít a můžete vyrazit.

Deaktivace
Jakmile dorazíte do cíle, deaktivujte své dítě a jednoduše otevřete příslušenství.

Aplikace RECARO Kids

Easy-Tech spolupracuje s aplikací RECARO Kids App. Musíte si stáhnout aplikaci, podle pokynů propojit smartphone a příslušenství a máte hotovo. Pro maximální úroveň bezpečnosti má aplikace RECARO Kids App tři úrovně alarmu:

Alarm 0: 
Pokud se řidič vzdálí od vozidla, ve kterém je nainstalován aktivní Easy-Tech, systém odešle do chytrého telefonu jednoduché upozornění na vzdálenost. Od této chvíle má řidič 3 minuty na to, aby v naprostém klidu a bez alarmů provedl činnosti, jako je popadávání potravin z kufru nebo zastavení benzínu.

Alarm prvního stupně: 
Pokud se řidič vzdálí od vozidla na více než 3 minuty, spustí se akustický, vizuální a haptický alarm, který lze do 40 sekund ztlumit.

Alarm druhého stupně: 
Aktivuje se, když varování prvního stupně není ztišeno v daném časovém okně a odešle alarmovou zprávu na všechna předem nastavená tísňová čísla s informacemi potřebnými pro geolokaci oblasti, kde se dítě nachází.

Aplikace RECARO Kids je dodávána s balíčkem poplachových zpráv, které se s každou poplachovou zprávou druhé úrovně sníží o číslo rovné číslu zadaných nouzových kontaktů. Poplašné zprávy lze zakoupit prostřednictvím aplikace RECARO Kids App. V případě nedostatečných zbytkových alarmových zpráv pokračujte v nákupu jednoho z balíčků dostupných v části „Nákupy“ aplikace. Pokud je počet alarmových zpráv nedostatečný, systém je deaktivován a nefunguje.

RECARO Easy-Tech Tutorial Video

Zpět do obchodu