Autosedačka RECARO Tian Elite

9 - 36 kg | 9 měsíců - 12 let | Skupina ECE 1/2/3

Narozeniny dětí jsou od toho, aby se slavily. S naší Tian Elite se může sejít právě taková rodinná oslava, protože dětská sedačka může vaše dítě doprovázet od devíti měsíců do dvanácti let. Aby nezmeškali zábavu na cestě na oslavu, má Tian Elite také integrovaný zvukový systém s reproduktory v oblasti hlavy. Osvěžující je také systém ventilace vzduchu v sedací části. Inteligentní otvory ve skořepině a potahu sedadla to umožňují. 

Varianta
Můžeme doručit do:
- 4.10.2023 - - - Zvolte variantu
Vyprodáno Skladem (1 ks) Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Kód: 00088043400050 00088043410050 00088043440050 00088043430050 00088043330050 Zvolte variantu
Značka: RECARO
7 199 Kč 7 199 Kč 7 199 Kč 7 199 Kč 7 699 Kč od 7 199 Kč 6 260 Kč bez DPH 6 260 Kč bez DPH 6 260 Kč bez DPH 6 260 Kč bez DPH 6 694,78 Kč bez DPH od 6 260 Kč bez DPH
Kategorie: Dětské sedačky

PROHLÁŠENÍ POROTY GERMAN DESIGN AWARD:

"Všestranná, odolná autosedačka s bohatými funkcemi, Tian Elite se přizpůsobuje potřebám dětí a jejich tvarům těla, jak rostou. Chytré doplňky, jako jsou ventilační prvky a vestavěné reproduktory, vylepšují a zapůsobí, přičemž se přizpůsobí průmyslu." standardy, jako je bezpečnost, v jedinečném provedení designu."

 

UNIVERZÁLNÍ INSTALACE

Aby bylo zajištěno, že dítě může bezpečně sedět v autě, když jsou s babičkou a dědou, lze Tian Elite univerzálně, rychle a jednoduše nainstalovat pomocí bezpečnostního pásu vozidla. Flexibilní řešení pro každou rodinu.

 

 

DĚTSKÁ SEDAČKA, KTERÁ ROSTE S NIMI

Jedna dětská sedačka na celé dětství? Umožňuje to výškově nastavitelné opěradlo s integrovanou opěrkou hlavy. Dětskou sedačku lze tak dokonale přizpůsobit výšce vašeho dítěte a automaticky s ním roste od devíti měsíců do dvanácti let.

 

 

LEHKÁ VÁHA

Hmotnost cca. 8,6 kg lze Tian Elite rychle a snadno vyjmout z vozidla, přenést a později znovu nainstalovat. To usnadňuje práci mámě a tátovi, ale také babičce a dědečkovi. I když vyrábíme naše dětské sedačky, jsou vždy navrženy s ohledem na celou rodinu.

 

 

OZVUČENÍ

Integrovaný reproduktor v oblasti hlavy dětské sedačky, audio přípojka a pouzdro na zařízení umožňují malým cestovatelům užít si tu nejlepší zábavu, aniž by maminka a tatínek museli v přední části vozidla poslouchat dětskou rozhlasovou hru nebo oblíbenou písničku. Děti se tak mohou opřít a relaxovat a jejich hlavy zůstanou chráněny opěrkou hlavy.

 

 

SYSTÉM VENTILACE VZDUCHU

Čerstvý vzduch potěší každého. To je zajištěno otvory ve vnější skořepině a síťovanými vložkami v potahu sedačky, které umožňují nepřetržitou cirkulaci vzduchu. Vyšší úroveň pohodlí a pohody není možná. Ať už jsou na rychlé cestě za babičkou nebo s celou rodinou na letní prázdniny – malí průzkumníci se udržují v té nejlepší náladě. Bez ohledu na to, jak dlouhá je cesta.

 

 

PATENTOVANÝ BEZPEČNOSTNÍ SYSTÉM HERO

S patentovaným bezpečnostním systémem HERO lze vaše dítě jednoduše a rychle připoutat. Unikátní bezpečnostní systém HERO spojuje ramenní vycpávky, ramenní popruhy a opěrku hlavy do jednoho celku a zabraňuje tak sklouznutí a kroucení postroje. To šetří čas a starosti při každodenní rutině a především zvyšuje bezpečnost na každé cestě.

 

 


 

Bezpečnostní funkce pro každou cestu

 • Integrované konektory Seatfix:
  Jednoduše připevněte dětskou sedačku do auta pomocí integrovaných konektorů Seatfix (gr. 2/3)
 • Sedací pěna:
  Dokonale se přizpůsobí tvaru těla vašeho dítěte a poskytuje nejvyšší úroveň pohodlí
 • Adaptivní opěradlo:
  Opěradlo kopíruje obrysy sedadel vašeho vozidla
 • Odpočinková poloha:
  Uvolněné sezení díky nastavitelnému úhlu sezení (gr. 1/2/3)
 • Potažené jazyky pásů:
  Snižují zahřívání v horkém počasí – a tím předcházejí poranění citlivé pokožky vašeho dítěte (sk. 1)
 • Integrované úložiště postrojů:
  Snadná přeměna na skupinu 2/3 prostřednictvím integrovaného úložiště postrojů bez nutnosti rozšiřování systému popruhů
 • 5-bodový systém pásů:
  Intuitivní a centrální nastavení pásů s vedením pásů HERO umožňuje bezpečné a jednoduché připevnění dítěte do sedačky (sk. 1)
 • Označené vedení pásu:
  Správnou instalaci usnadňují červené značení vedení pásu
 • Výsuvná opěrka nohou:
  Lze ji přizpůsobit velikosti vašeho dítěte a poskytnout optimální podporu
 • Pokročilá boční ochrana (ASP):
  Odnímatelné chrániče absorbují veškerou energii v případě bočního nárazu
 • Smart Protection Wings:
  Polstrování ramen roste s dítětem díky výškově nastavitelnému opěradlu

 

TECHNICKÉ ÚDAJE

Standard:

 • UN R44/04

Vnější rozměry (š/h/v):

 • 44 / 47 - 53 / 56,5 - 80,5 cm

Hmotnost:

 • 8,6 kg

 

INSTALACE A PŘIPOJENÍ

Ideální podpora. Čistý vzhled. Maximální bezpečnost. RECARO kombinuje funkčnost s ergonomií a estetikou a vytváří tak novou generaci důmyslně navržených řešení. S dětskými sedačkami a kočárky pro děti. A pro rodiče, kteří chtějí zůstat na cestách v klidu.

RECARO vyvíjí řešení, která stanovují nové standardy, pokud jde o bezpečnost, pohodlí a design. Prodyšné materiály zajišťují příjemné klima sedadel. Hlava a páteř jsou optimálně chráněny díky vysoce kvalitnímu opěradlu a naší výrazné technologii „Advanced Side Protection” 

Nadšení vyvoláváme praktickými detaily, které rodičům usnadňují každodenní život. Například Zero.1 lze otočit o 360 stupňů, takže vaše záda nejsou namáhána při nasazování nebo vyjímání dítěte z auta. A Zero.1 Elite je první řešení na světě, které integruje kompletní nosítko do dětské sedačky.

Naše modely, které rostou s dítětem, jsou obzvláště oblíbené, protože jejich chytrá konstrukce umožňuje jejich dlouhodobé používání. High-tech sedací pěna z automobilového sektoru navíc zajišťuje perfektní ergonomii zaměřenou na děti.

Vlastnosti našich produktů nejen přesvědčují naše zákazníky, ale také pravidelně získávají poroty pro mezinárodní ceny za design. S German Design Award a iF Design Award získal RECARO prestižní mezinárodní průmyslová ocenění. Na German Design Award 2017 získal RECARO dvě ocenění v kategorii „Juvenile Business“. Dětská sedačka Zero.1 i cestovní systém Citylife přesvědčily porotu svou funkčností a jasnou, dynamickou estetikou.

 

Odborníci z různých oblastí nepřetržitě spolupracují ve Stuttgartu a Marktleugastu na rozvoji a rozšíření mobility pro děti a jejich rodiče.

Neustále se vyvíjíme, abychom splňovali naše vlastní vysoké standardy. Koneckonců, společnost, která stěhuje lidi všech věkových kategorií, si nemůže dovolit stát na místě.

Zpět do obchodu