Autosedačka RECARO Salia

0 - 18 kg | 40 - 105 cm | max. 4 roky 

Jak hezké, když rodiče a děti sdílejí stejné koníčky. Aby zábava začala hned na cestě, postavili jsme dětskou sedačku Salia. Je ještě pohodlnější a ergonomičtější než jeho předchůdce. Rotace o 360 stupňů umožňuje rodičům umístit své dítě do ergonomické polohy a zároveň je připoutat nebo vyjmout z vozidla. Otočení sedačky na jednu stranu je dětská hra. A nejlepší věc: jedna ruka je volná – možná k držení jejich oblíbené hračky.

 

Varianta
Můžeme doručit do:
4.12.2023
Skladem (1 ks)
Kód: 00089025420050
Značka: RECARO
11 490 Kč 9 991,30 Kč bez DPH

OTÁČENÍ O 360 STUPŇŮ

Jen tak jediným úchopem ruky lze celou dětskou sedačku otočit o 360 stupňů. Bezpečné a ergonomické sezení a vyjímání vašeho dítěte. Postroj se rychle a bez napětí zapíná a odepíná. Nyní může zábavná cesta začít. Zbývá více času na chvíle, které si můžete užít společně, nebo se velmi jednoduše bavit jako rodina.

 

 

POKROČILÁ BOČNÍ OCHRANA (ASP)

Integrované chrániče lze rychle a jednoduše vyklopit na stranu dveří. V případě bočního nárazu tlumiče energie snižují sílu nárazu, která by působila na dítě. Kombinace konstrukce sedadla a bočních křídel nabízí dvojitou ochranu před bočním nárazem. V jakémkoliv autě.

 

 

I-SIZE

Přeprava proti směru jízdy, optimalizovaná ochrana proti bočnímu nárazu a intuitivní instalace ISOFIX nabízí malým průzkumníkům maximální bezpečnost na zadním sedadle. Při čelním nárazu se síly rozloží na celé tělo, přičemž citlivé oblasti hlavy a krku zůstanou chráněny. Dětská sedačka splňuje přísné bezpečnostní normy v souladu s UN R129.

 

 

NOVOROZENECKÁ VLOŽKA

Naše extra měkká novorozenecká vložka zajišťuje, že vaše dítě bude v dětské sedačce optimálně umístěno. Malý cestovatel si tak užije nejvyšší komfort a maximální bezpečnost. Potahy lze samozřejmě snadno sejmout a vyčistit v pračce. To poskytuje rodičům další klid.

 

 

VÝŠKOVĚ NASTAVITELNÁ OPĚRKA HLAVY S INTEGROVANÝM POPRUHEM

Protože stále rostou, je pro děti zásadní ergonomické držení těla. Výškově nastavitelná opěrka hlavy s integrovaným pásem umožňuje maximální komfort sezení, podporuje zdravé držení těla a díky optimalizovanému vedení pásů zvyšuje bezpečnost na každé cestě.

 

 

INDIKÁTORY NA BÁZI

Chtěli byste během své mobilní rodinné rutiny získat zpět více času? Praktické indikátory na základně vám okamžitě dají zelenou, zda byly základna a dětská sedačka správně nainstalovány, umístěny a zajištěny. Všechny důležité informace tak najdete na první pohled. Ale co je důležitější: vaše dítě se těší maximálnímu bezpečí.

 


Bezpečnostní funkce pro každou cestu

 • Paměťová pěna v opěrce hlavy:
  Pohodlné pro dítě a zvláště schopné absorbovat síly vzniklé při nárazu nebo srážce.
 • 5-ti bodový systém pásů:
  Intuitivní a centrální nastavení pásů s vedením pásů HERO umožňuje bezpečné a jednoduché upevnění dítěte do sedačky.
 • Sedací pěna:
  Dokonale se přizpůsobí tvaru těla vašeho dítěte a poskytuje nejvyšší úroveň pohodlí.
 • Intuitivní ovnládání jednou rukou:
  Všechny důležité funkce lze ovládat jednou rukou pro větší flexibilitu.
 • Nastavení jednou rukou:
  Ovládání jednou rukou umožňuje nastavit pohodlnou a rovnou klidovou polohu během jízdy.
 • Systém ventilace vzduchu:
  Diky pasivnímu systému ventilace vzduchu je sezení při cestování obzvláště pohodlné.
 • Potažené popruhy pásu:
  Snižuje zahřívání v horkém počasí - tím zabraňuje poranění citlivé pokožky vašeho dítěte.
 • Patentovaný bezpečnostní systém HERO:
  Jediná jednotka obsahující ramenní vycpávky, ramenní popruhy a opěrku hlavy. Zabraňuje kroucení a sklouzávání postroje a zjednodušuje bezpečný a snadný proces upevnění.
 • Nastavitelná opěrná noha:
  Snadno se nastavuje ve vozidle a zlepšuje stabilitu. 
 • Instalace jedním klikem s ISOFIX:
  Snadná a bezpečnější instalace integrované základny ISOFIX jedním kliknutím bez bezpečnostního pásu vozidla.

 

 

TECHNICKÉ DETAILY

Norma:

 • UN R129/00 (i-Size)

Vnější rozměry(Š/D/V):

 • 44 / 63 - 68 / 61 - 69 cm

Váha:

 • 15 kg

Sezení proti směru jízdy:

 • Narození - 105 cm (doporučeno)

Sezení po směru jízdy:

 • od 15-ti měsíců a min. 76 cm

 

Ideální podpora. Čistý vzhled. Maximální bezpečnost. RECARO kombinuje funkčnost s ergonomií a estetikou a vytváří tak novou generaci důmyslně navržených řešení. S dětskými sedačkami a kočárky pro děti. A pro rodiče, kteří chtějí zůstat na cestách v klidu.

RECARO vyvíjí řešení, která stanovují nové standardy, pokud jde o bezpečnost, pohodlí a design. Prodyšné materiály zajišťují příjemné klima sedadel. Hlava a páteř jsou optimálně chráněny díky vysoce kvalitnímu opěradlu a naší výrazné technologii „Advanced Side Protection” 

Nadšení vyvoláváme praktickými detaily, které rodičům usnadňují každodenní život. Například Zero.1 lze otočit o 360 stupňů, takže vaše záda nejsou namáhána při nasazování nebo vyjímání dítěte z auta. A Zero.1 Elite je první řešení na světě, které integruje kompletní nosítko do dětské sedačky.

Naše modely, které rostou s dítětem, jsou obzvláště oblíbené, protože jejich chytrá konstrukce umožňuje jejich dlouhodobé používání. High-tech sedací pěna z automobilového sektoru navíc zajišťuje perfektní ergonomii zaměřenou na děti.

Vlastnosti našich produktů nejen přesvědčují naše zákazníky, ale také pravidelně získávají poroty pro mezinárodní ceny za design. S German Design Award a iF Design Award získal RECARO prestižní mezinárodní průmyslová ocenění. Na German Design Award 2017 získal RECARO dvě ocenění v kategorii „Juvenile Business“. Dětská sedačka Zero.1 i cestovní systém Citylife přesvědčily porotu svou funkčností a jasnou, dynamickou estetikou.

 

Odborníci z různých oblastí nepřetržitě spolupracují ve Stuttgartu a Marktleugastu na rozvoji a rozšíření mobility pro děti a jejich rodiče.

Neustále se vyvíjíme, abychom splňovali naše vlastní vysoké standardy. Koneckonců, společnost, která stěhuje lidi všech věkových kategorií, si nemůže dovolit stát na místě.

Zpět do obchodu