Autosedačka RECARO Monza Nova IS

9 - 36 kg | 9 měsíců - 12 let | Skupina ECE 1/2/3

Monza Nova IS

Tatínkova vášeň bývala pro rychlost. Nyní je otcem, bezpečnost je jeho prvořadým zájmem. Jeho syn si chce především užívat nejvyšší komfort a při jízdě poslouchat oblíbený pořad v rádiu. Náš IS Monza Nova spojuje požadavky rodičů s přáními dětí. Integrovaný reproduktor a audio připojení zajišťují nejlepší úroveň zábavy. Zatímco malé děti jsou zajištěny pomocí protinárazového štítu, starší cestující jsou připoutáni bezpečnostním pásem vozidla. Větší požitek z jízdy je možný pouze na Formuli 1 nebo na lunaparku. Přesvědčily se o tom i ADAC a Stiftung Warentest a udělily mnohostrannému chrániči v testu skóre 2,0.

Varianta
Můžeme doručit do:
4.10.2023
Skladem (3 ks)
Kód: 00088008310050
Značka: RECARO
6 990 Kč 6 078,26 Kč bez DPH
Kategorie: Dětské sedačky

DĚTSKÁ SEDAČKA, KTERÁ ROSTE S NIMI

Jedna dětská sedačka na celé dětství? Umožňuje to výškově nastavitelná opěrka hlavy. Dětskou sedačku lze tak dokonale přizpůsobit výšce vašeho dítěte a automaticky s ním roste od devíti měsíců do dvanácti let.

 

 

OZVUČENÍ

Integrovaný reproduktor v oblasti hlavy dětské sedačky, audio přípojka a pouzdro na zařízení umožňují malým cestovatelům užít si tu nejlepší zábavu, aniž by maminka a tatínek museli v přední části vozidla poslouchat dětskou rozhlasovou hru nebo oblíbenou písničku. Děti se tak mohou opřít a relaxovat a jejich hlavy zůstanou chráněny opěrkou hlavy.

 

 

INTEGROVANÝ PODHLAVNÍK

Integrovaný hlavový polštář umístěný ve výšce hlavy podporuje pohodu a bezpečnost na každé cestě. Zejména při spánku těží malí i větší dobrodruzi z výrazně většího pohodlí. Polštářek je plně nastavitelný a lze jej individuálně přizpůsobit vašemu dítěti.

 

SYSTÉM VENTILACE VZDUCHU

Čerstvý vzduch potěší každého. Proto pasivní ventilační systém zajišťuje nepřetržitou cirkulaci vzduchu. Vyšší úroveň pohodlí a pohody není možná. Ať už jsou na rychlé cestě za babičkou nebo s celou rodinou na letní prázdniny – malí průzkumníci se udržují v té nejlepší náladě. Bez ohledu na to, jak dlouhá je cesta.

 

 

POKROČILÁ BOČNÍ
OCHRANA (ASP)

Ať už na fotbalový trénink nebo na velkou dovolenou: integrované chrániče nabízejí maximální ochranu na každé cestě. V případě bočního nárazu absorbují sílu, která by na dítě působila. Děti i rodiče tak mohou cestovat v klidu.

 

 

NÁRAZOVÝ ŠTÍT

Pro malé děti ve skupině 1 se dětská sedačka používá s nárazovým štítem a je zajištěna bezpečnostním pásem vozidla. Nárazový štít obepíná dítě, rozděluje a pohlcuje energii z nárazu po celém svém povrchu – srovnatelné s funkcí airbagu. Je tak chráněna citlivá oblast krku, hlavy a hrudníku dítěte. Starší děti (gr. 2/3) jsou připoutány bezpečnostním pásem vozidla. Pro maximální pohodlí a bezpečnou cestu na každý kilometr.


Bezpečnostní funkce pro každou cestu

 • Univerzální instalace:
  Lze instalovat do automobilů bez ISOFIX jednoduše a rychle pomocí bezpečnostního pásu vozidla
 • Vyztužené područky:
  Nabízejí větší ochranu v oblasti boků a umožňují pohodlné sezení pro starší děti
 • Sedací pěna:
  Dokonale se přizpůsobí tvaru těla vašeho dítěte a poskytuje nejvyšší úroveň pohodlí
 • Označené vedení pásu:
  Správnou instalaci usnadňují červené značení vedení pásu
 • Integrované konektory Seatfix:
  Jednoduše připevněte dětskou sedačku do auta pomocí integrovaných konektorů Seatfix

TECHNICKÉ ÚDAJE

Standard:

 • UN R44/04

Vnější rozměry (š/h/v):

 • 56 / 45 - 54 / 67 - 86 cm

Hmotnost:

 • 7,7 kg

 

Ideální podpora. Čistý vzhled. Maximální bezpečnost. RECARO kombinuje funkčnost s ergonomií a estetikou a vytváří tak novou generaci důmyslně navržených řešení. S dětskými sedačkami a kočárky pro děti. A pro rodiče, kteří chtějí zůstat na cestách v klidu.

RECARO vyvíjí řešení, která stanovují nové standardy, pokud jde o bezpečnost, pohodlí a design. Prodyšné materiály zajišťují příjemné klima sedadel. Hlava a páteř jsou optimálně chráněny díky vysoce kvalitnímu opěradlu a naší výrazné technologii „Advanced Side Protection” 

Nadšení vyvoláváme praktickými detaily, které rodičům usnadňují každodenní život. Například Zero.1 lze otočit o 360 stupňů, takže vaše záda nejsou namáhána při nasazování nebo vyjímání dítěte z auta. A Zero.1 Elite je první řešení na světě, které integruje kompletní nosítko do dětské sedačky.

Naše modely, které rostou s dítětem, jsou obzvláště oblíbené, protože jejich chytrá konstrukce umožňuje jejich dlouhodobé používání. High-tech sedací pěna z automobilového sektoru navíc zajišťuje perfektní ergonomii zaměřenou na děti.

Vlastnosti našich produktů nejen přesvědčují naše zákazníky, ale také pravidelně získávají poroty pro mezinárodní ceny za design. S German Design Award a iF Design Award získal RECARO prestižní mezinárodní průmyslová ocenění. Na German Design Award 2017 získal RECARO dvě ocenění v kategorii „Juvenile Business“. Dětská sedačka Zero.1 i cestovní systém Citylife přesvědčily porotu svou funkčností a jasnou, dynamickou estetikou.

 

Odborníci z různých oblastí nepřetržitě spolupracují ve Stuttgartu a Marktleugastu na rozvoji a rozšíření mobility pro děti a jejich rodiče.

Neustále se vyvíjíme, abychom splňovali naše vlastní vysoké standardy. Koneckonců, společnost, která stěhuje lidi všech věkových kategorií, si nemůže dovolit stát na místě.

Zpět do obchodu